CompanyRootCatId=0;

Oversikt over ansatte i fellesadministrasjonen

Svein Høiden

Direktør/Leder for Stiftelsen Blå Kors Fredrikstad

Mobil: +47 90 57 80 76
Send e-post »

Svein Høiden

Svein Høiden

Avdeling:  Direktør/Leder for Stiftelsen Blå Kors Fredrikstad
Mobil:  +47 90 57 80 76
E-post:  svein.hoiden@blaakors.no

Tom Hagen

Økonomisjef/Leder for Fellesadministrasjonen

Mobil: +47 90 57 80 77
Send e-post »

Tom Hagen

Tom Hagen

Avdeling:  Økonomisjef/Leder for Fellesadministrasjonen
Mobil:  +47 90 57 80 77
E-post:  tom.hagen@blaakors.no

Per Henning Lauritzen

Lønns- og personalkonsulent

Mobil: +47 48 08 82 74
Send e-post »

Per Henning Lauritzen

Per Henning Lauritzen

Avdeling:  Lønns- og personalkonsulent
Mobil:  +47 48 08 82 74
E-post:  per.lauritzen@blaakors.no

Wenche Wold

Økonomikonsulent

Mobil: +47 48 04 96 48
Send e-post »

Wenche Wold

Wenche Wold

Avdeling:  Økonomikonsulent
Mobil:  +47 48 04 96 48
E-post:  wenche.wold@blaakors.no

Hanne Skaara Brynildsen

Administrasjonskonsulent

Mobil: +47 48 03 77 05
Send e-post »

Hanne Skaara Brynildsen

Hanne Skaara Brynildsen

Avdeling:  Administrasjonskonsulent
Mobil:  +47 48 03 77 05
E-post:  hanne.skaara.brynildsen@blaakors.no

Henriette Skari-Hansen

HR- og kvalitetskonsulent

Mobil: +47 48 03 79 39
Send e-post »

Henriette Skari-Hansen

Henriette Skari-Hansen

Avdeling:  HR- og kvalitetskonsulent
Mobil:  +47 48 03 79 39
E-post:  henriette.skari-hansen@blaakors.no

Camilla Brox Flodin

Markeds- og informasjonskonsulent

Mobil: +47 90 99 44 12
Send e-post »

Camilla Brox Flodin

Camilla Brox Flodin

Avdeling:  Markeds- og informasjonskonsulent
Mobil:  +47 90 99 44 12
E-post:  camilla.flodin@jobbkonsulentene.no

Michelle Malone

Tidgiver-koordinator

Send e-post »

Michelle Malone

Michelle Malone

Avdeling:  Tidgiver-koordinator
E-post:  tidgiver@blaakors.no

Bjørn Haugesten

Teknisk leder/Leder for Drifts- og vedlikeholdsavsnittet

Mobil: +47 90 57 80 78
Send e-post »

Bjørn Haugesten

Bjørn Haugesten

Avdeling:  Teknisk leder/Leder for Drifts- og vedlikeholdsavsnittet
Mobil:  +47 90 57 80 78
E-post:  bjorn.haugesten@blaakors.no

Ivar Nilsen

Drifts- og vedlikeholdsarbeider

Mobil: +47 90 10 77 36

Ivar Nilsen

Ivar Nilsen

Avdeling:  Drifts- og vedlikeholdsarbeider
Mobil:  +47 90 10 77 36

Svenn Iversen

Drifts- og vedlikeholdsarbeider

Mobil: +47 95 47 22 04

Svenn Iversen

Svenn Iversen

Avdeling:  Drifts- og vedlikeholdsarbeider
Mobil:  +47 95 47 22 04
 
Flere saker i denne katalogen:
Øyvind Granlien
Dette er oss i fellesadministrasjonen
Syzweb publiseringsløsning levert av Markedspartner